Privātuma politika.

Vispārīga informācija

Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt izmantota, lai identificētu indivīdu. Privātuma politika ir attiecināma uz fiziskas personas datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā dati tie nodoti. Mūsu mērķis ir pēc iespējas skaidrāk un saprotamāk informēt Jūs par to kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.

 

 

Par mums un šo vietni.

Šī tīmekļa vietne pieder, to uztur un pārvalda – SIA “BLUEPRINT”,vienotais reģistrācijas numurs 42103073852, +371 23226165 , info@spogulitspogulit.lv.

Mēs veicam atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu, ka Jūsu personas dati pie mums vienmēr ir drošībā un lai Jūsu personas datu apstrāde notiktu atbilstoši spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem, t.sk. Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, Informācijas tehnoloģiju drošības likumu un citiem piemērojamajiem normatīvajiem aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Kādus datus mēs apkopojam?

Mēs apkopojam tādus personas datus kā; vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu, bildes un video, uzņēmuma nosaukumu, reģistrācijas un nodokļa maksātāja numuru.

 

 Kā mēs apkopojam jūsu datus?

Daļa no datiem, ko mēs par jums apkopojam, ir dati, ko jūs sniedzat mums paši. Tie var būt, piemēram, dati, ko jūs ievadāt saziņas kontaktformā, vietnes čatā,pieteikuma anketā vai izmantojot kādu no mūsu pakalpojumiem, piemēram Virtuālo Foto Pieredzi. Dāļa datu tiek ievākti komunikācijas gaitā sazvanoties pa tālruni, e-pasta sarakstē vai mutiski klātienē.  Citus datus ( Sīkdatnes) automātiski apkopo mūsu sistēmas, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Tie ir tehniskie dati, kuri tiek apkopoti automātiski, tiklīdz jūs apmeklējat mūsu vietnes.

 

Kādam mērķim mēs izmantojam jūsu datus?

Lietvedībai, pakalpojuma izpildei, klientu komunikācijai, klientu lojalitātes celšanai, norēķinu administrēšanai, pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai un jaunu pakalpojumu izstrādei, pakalpojumu reklamēšanai un izplatīšanai, mājaslapas darbības uzlabošanai.

Datu uzglabāšana.

Spogulīt Spogulīt uzglabā personas datus tik ilgāk cik tas ir juridiski noteikts vai nepieciešams uzņēmuma darbības nodrošināšanai, efektīvai klientu apkalpošanai un attiecīgās komercdarbības veikšanai.

Sīkdatnes (Angļu valodā “cookies”)

Kas ir sīkdatnes un kāpēc tās tiek izmantotas?

Sīkdatnes ir neliels teksta fails, ko mājas lapa saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad tā tiek atvērta. Sīkdatne palīdz atcerēties jūsu uzstādītos iestatījumus (piemēram, valodu, ielādētos attēlus, attēlošanas iestatījumus u.c.), ar kādiem esat izvēlējies mājas lapu skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda un jāielādē no jauna. Citas sīkdatnes var tikt izmantotas, lai iegūtu statistikas datus vai pielāgotu reklāmu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Jums ir iespēja izvēlēties, kādas sīkdatnes saglabāt ierīcē un jums ir iespēja atslēgt sīkdatņu izmantošanu savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīti šajos noteikumos.

Vairāk par sīkdatnēm lasiet šeit: www.aboutcookies.org

Sīkdatņu veidi.

Funkcionālās sīkdatnes (pirmās puses sīkdatnes)

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai mājas lapa spētu pildīt savas funkcijas un neaizmirstu jūs ikreiz, kad tiek veikta jauna darbība, piemēram, valodas iestatījumus, ievadīto tekstu vai atverot vietni no jauna, tā spētu ielādēt saturu ātrāk, nekā pirmajā atvēršanas reizē.

Reklāmas un statistikas sīkdatnes (trešās puses sīkdatnes)

Reklāmas un statistikas sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu statistikas datus, kas palīdz mums uzlabot tīmekļa vietnes darbību atbilstoši lietotāja vajadzībām, kā arī pielāgot reklāmas saturu. Šīs sīkdatnes jebkurā brīdī ir iespējams dzēst no interneta pārlūka atmiņas, kā arī ir iespējams atteikties no to izmantošanas.

 

Par mūsu vietni.

Vietnē tiek izmantots Google un Facebook pakalpojuma un analītiskās programmas. Šīs programmas izmanto sīkdatnes, dodot iespēju mums analizēt, kādu saturu vietnē skatās un izmanto visbiežāk, kā arī caur kādu meklētāju lietotājs ir nonācis un kā orientēties vietnē. Iegutā informācija tiek izmantota ar mērķi veikt attiecīgus vietnes uzlabojumus, lai padarītu ērtāku navigāciju un veidotu lietotāja interesēm atbilstošāku vietnes saturu.

Lai attēlotu saturu, mūsu vietne satur dažādas teksta, ikonu, video hipersaites uz citām tīmekļa vietnēm ,piemēram, www.facebook.com un www.instagram.com un www.youtube.com .