SELFIE SPOGUĻI

Foto kastes un foto būdiņas dzimtas modernie pēcteči. Šie pasākuma foto spoguļi uzņem augstas kvalitātes bildes, izklaidē un pārsteidz viesus ar to eleganto dizainu un daudzajām iespējām. Tie apvieno klasisko foto automātu bilžu izdrukas ar mūsdienīgām digitālām funkcijām. Šos iespaidīgos foto stūrīšus interaktīvus un unikālus padara tas, ka tie komunicē caur lieliem, skārienjūtīgiem spoguļiem.
Tie ir piemēroti viesu izklaidei kāzu un jubileju svinībās, visa veida publiskos, privātos un korporatīvos pasākumos, kā arī koncertos, semināros un konferencēs.

IZTRŪKSTOŠAIS PASĀKUMA GABALIŅŠ

PĀRBAUDĪTA VĒRTĪBA

PLAŠĀM IESPĒJĀM VISA VEIDA PASĀKUMIEM

Digitālām funkcijām un mūsdienīgām iekārtām ir liela nozīme, bet nedrīkst aizmirst par klasiskām vērtībām. Un Selfie Spoguļi ir visu šo lietu apvienojums. Modernā un elegantā ietērpā, šie spējīgie, interaktīvie viesu izklaidētāji sniedz atraktīvas funkcijas un dāvā fizisku, taustāmu vērtību – izdrukātu bildi.

KLASISKAIS SELFIE SPOGULIS

No 250 EUR

Starp labākajiem savā kategorijā. Tam ir maināmi dekoratīvie rāmji, lai pielāgotos interjeram. Aprīkots ar jaudīgāku monitoru labākai redzamībai gaišākos dienas apstākļos. Printeris ir novietots iekšā un papildus vietu neaizņem.

APAĻAIS SELFIE SPOGULIS

No 250 EUR

Vai tas ko atgādina? Šis selfie spogulis ir kā galda skaistumkopšanas spogulītis, kuru var atrast gandrīz katrā mājoklī. Tikai šis ir cilvēka izmērā un izklaidē viesus, uzņemot bildes un gifus, drukājot pasākumā uz vietas izdrukas, kā arī piedāvā dažādas digitālās funkcijas.

Veicot rezervāciju, pamatā ir iekļauta: piegāde Rīgā, personalizēta rāmīšu izstrāde,  personalizēts sākuma ekrāns, operātors pasākuma laikā uz vietas, pieejamais foto fons un pamata digitālās funkcijas (Parakstīšanās un digitālās uzlīmes uz ekrāna, Gifi, dalīšanās e-pastā un sociālajos tīklos)

 

PIEEJAMIE FOTO FONI

2,45m x 2,30m

Iespējams pasūtīt arī cita dizaina fonus.

Papildu var vienoties par dažādām iespējām un ekstrām.

Jauna fona pasūtīšana

Reklāma uz iekārtām

Uzlīmju vai perforētās izdrukas

QR koda integrācija

Foto atribūtika

"Spogulīt Spogulīt " Reklāmas monitors

}

Pārtraukums pasākuma laikā

Sarkanais paklājs

Norobežojošie stabiņi ar virvēm

Baloni

Konkursa funkcija

Aploksnes izdrukām

v

Personalizētas digitālās uzlīmes un domu burbuļi

Hashtag printēšanas funkcija

Balta telts

Digitālā fona noņemšana

Pastāsti mums par savu pasākumu! 📸 

Notikumi ir tik daudz un dažādi, tāpēc aicinām ar mums sazināties par Jūsu unikālo pasākumu.

Par funkcijām un iespējām ir jāvienojās pirms katras rezervācijas individuāli.